Ресторан европейской кухни в Полтаве

Мы поддерживаем имидж лучшего ресторана

События

17 травня Жан-Луі Дюжер знову в Полтаві

17 травня Жан-Луі Дюжер знову в Полтаві

З 14 лютого ресторан «Chateau Galerie» здійснює перезавантаження з традиційно європейського меню на суто французьке меню, автором якого є француз Жан-Луі Дюжер.

Заповітна мрія полтавців — куштувати справжні французькі страви — стала реальністю, багато  полтавців мріють і надалі розширювати своє знайомство зі справжньою французькою кухнею.

Свою вправність французького кухаря Жан-Луі неодноразово демонстрував в багатьох містах України, в тому числі і в Полтаві.

Успіх майстра завдячений не лише високому професіоналізму, але ще і тим, що… Жан-Луі чудово володіє українською мовою!

«Chateau Galerie» завжди турбується про своїх клієнтів, а отже, ми знову запросили в Полтаву Жан-Луі Дюжера — шеф-кухаря, консультанта,  девіз якого: «Смак помножений на традиції».

Чекаємо Вас в ресторані «Chateau Galerie»! Ціни на страви французької кухні такі ж приємні, як і страви французької кухні!

Вечер вина Божоле. Пятница, 20 ноября, 19-00

Ресторан «Шато Галери» приглашает на вечер вина «Божоле Нуво». Пятница, 20 ноября, 19-00. Вас ждет приятная атмосфера, живая музыка.

Акція у ресторані «СHATEAU GALERIE»

АКЦІЯ: Ресторан «СHATEAU GALERIE»пропонує  ПОДАРУНОК ІМЕНИННИКУ  10% знижку на проведення День народження. Наша сутність та покликання дарувати Вам незабутнє свято та вишукані страви з екологічно чистої продукції європейської та французької кухні. Завітавши до нас, Ви станете нашими друзями. Теплі стосунки і невимушена атмосфера — лише сприяють нашій роботі на обслуговування Вашого свята!

НАША ТРАДИЦІЯ — СПРАВЖНЯ УКРАЇНСЬКА ГОСТИННІСТЬ

Выставка художника Александра Очкала в «CHATEAU GALERIE»

Приятная новость для истинных ценителей прекрасного. Ресторан «CHATEAU GALERIE» продолжает радовать своих посетителей изысканными и неповторимыми произведениями искусства. Вы всегда можете прийти в ресторан, и оценить коллекцию картин автора Александра Очкала.

Відкриття літньої тераси в ресторані «СHATEAU GALERIE»

Завітайте на літню терасу ресторану «СHATEAU GALERIE» Пропонуємо Вам лимонад власного виробництва, який придасть бадьорості, та французьку булочку екологічно чистої продукції з трав’яним духмяним чаєм.