Історія ресторану «Chateau Galerie»

Ресторан європейської кухні, де можна покуштувати страви як європейської, так і традиційної української кухні.

9 липня, 2009

Відкрий Шато для себе

Історія ресторану «Chateau Galerie» з’явилася в 2009 році в родині успішних романтиків Іщейкіних, коли на 10-річчя одруження Костянтин подарував Юлії подорож до Франції.
Захопившись романтикою тихих вуличок Парижу, вечерями в родинних ресторанах, надихнувшись атмосферою і красою садиби Клода Моне, вони побачили не ту Францію - туристичну та метушливу, а свою, іншу!
Так, народився задум: у самому центрі Полтави створити справжній куточок Франції для відвідувачів, які цінують смачну їжу, гарний сервіс, романтичну атмосферу і стильний затишок, місце, яке б стало ідеальним як для сімейного відпочинку, дозвілля з друзями, так і для весіль, ювілеїв, корпоративів, бізнес-зустрічей та конференцій.

23 вересня, 2014

Відкриття ресторану «Chateau Galerie» в Полтаві


У місті Полтава існувала традиція, яка була заведена мером міста Анатолієм Тихоновичем Кукобою,: на День міста відкривати десятки нових об'єктів - шкіл, лікарень, житлових будинків, тролейбусних ліній, мостів, церков і т. д.

Сім'я Анатолія Тихоновича продовжує цю традицію і в цей день відкрито новий банкетний зал «Chateau Galerie» («Шато Галерея») в готельно-ресторанному комплексі «Галерея», який 15 років тому побудував і відкрив мер.

8 березня, 2018

Реконструкція art-залу ресторану «Chateau Galerie»

Art-зал на 15 чоловік вже не справлявся з навантаженням - потрібно було розміщувати більше людей. Стало зрозуміло, що потрібен не просто другий повноцінний зал, як «Прованс», а й можливість VIP-обслуговування, певна автономність - наприклад, для конференції, або компанії, яка хоче усамітнитися.
У співпраці з архітектором-дизайнером було прийняте рішення використовувати елементи стилю лофт, який поєднується з «Провансом» через контраст: білий, повітряний, красивий зал «Прованс» і «смачний», оригінальний «арт-лофт» по сусідству.
Дизайн і реалізація проекту - це все полтавці: архітектор-дизайнер Олексій Кривошей, будівельна компанія і навіть виготовлення меблів - все розроблено і зроблено полтавчанами для полтавчан.

СТЕЖТЕ ЗА НАМИ!

Адреса

вулиця Європейська, 7, Полтава, Полтавська область, 36000


Контакти

Email: gallery.restaurant@reikartz.com
Телефон:
+38 (0532) 56 16 97
+38 (067) 200 40 04
+38 (099) 255 04 40

Посилання

Дизайн


Карта сайту


Зворотній зв'язок

Будь ласка, надсилайте нам свої ідеї, повідомлення і пропозиції! Будь -який зворотній зв'язок буде оцінений.